Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
 
 
 
Rezervasyon

Sharm El Sheikh
Şimdi keşfedin...

Keşfetmek için kaydırın.

Doğal akvaryum niteliğindeki Kızıldeniz, sizi unutulmaz bir serüvene davet ediyor. Bu benzersiz deneyimde sizi, konfor ve lüksün buluşma noktası Rixos Sharm El Sheikh ağırlıyor. Akaba Körfezi girişi ve Tiran Adası manzarasıyla büyüleyen Rixos Sharm El Sheikh, size Kızıldeniz’de yüzme imkânı sunuyor. Dalış meraklılarının buluşma noktası Kızıldeniz’de misafirlerini farklı bir yolculuğa çıkaran otelimiz, aynı zamanda Sharm El Sheikh bölgesine oldukça yakın bir mesafede yer alıyor. Sharm El Sheikh Uluslararası Havalimanı’na 8 km mesafede olan Rixos Sharm El Sheikh, Nabq Bay şehir merkezinin hemen yanında konumlanıyor. El Mercato 30 km uzaklıkta bulunan otelimiz, Uluslararası Kongre Merkezi’ne ise sadece 15 dakika mesafede yer alıyor.

Naama Bay

Rixos Sharm El Sheikh’e sadece 22 km mesafede bulunan Naama Bay, Mısır'da gezilecek yerlerden biri. Nefes kesen masmavi deniziyle Naama Bay, Rixos Sharm El Sheikh’teki konaklamanız sırasında hem deniz, kum, güneş hem de eğlence ve alışveriş seçenekleri sunuyor. Lüks alışveriş tutkunlarının Sharm El Sheikh’teki uğrak yeri olan Naama Bay'da aradığınız pek çok lüks mağazayı bulabilirsiniz.

Ras Mohammed Ulusal Parkı

Ras Mohammed Ulusal Parkı, Rixos Sharm El Sheikh’teki konaklamanız sırasında mutlaka görmeniz gereken yerler arasında. Denizler altında binbir renk keşfi için farklı bir deneyim sunan Ras Mohammed, su altındaki birbirinden çeşitli deniz canlısını, batıkları, mercanları ve mağaraları deneyimlemeniz için sizi bekliyor. Sharm El Sheikh dalış turları ile ilgileniyorsanız Ras Mohammed Ulusal Parkı'na bayılacaksınız. 

Eski Kent Merkezi

Eski Kent Merkezi’nde bölgeye özgü eşyaları keşfetmeniz ve alışveriş yapmanız için pek çok dükkân yer alıyor. Sharm El Sheikh’te yöre halkının büyük bir çoğunluğunun yaşadığı Eski Kent Merkezi, size hem gezebileceğiniz hem de keyifle alışveriş yapabileceğiniz farklı bir gün geçirme imkânı sunuyor.

Tiran Adası

Dünyanın en önemli dalış merkezlerinden biri olan Tiran Adası’na tekne turları vasıtasıyla gidebilirsiniz. Tiran Adası’nın doğasını keşfedebilir ya da şnorkelinizle denize atlayıp birbirinden renkli balıklarla birlikte yüzebilirsiniz. Burada su altı dünyasını keşfetmek, size hem keyifli hem de farklı bir gün geçirme imkânı sunar.

Sina Dağı

Sina Dağı, Kutsal Kitap Tevrat’a göre Musa Peygamber'e 10 Emir’in indirildiği yer olarak bilinen kutsal bir dağdır. Rixos Sharm El Sheikh’teki konaklamanız sırasında günübirlik olarak Sina Dağı’nı keşfedebilir, ATV motorlarıyla safari turuna katılabilirsiniz. Sina Dağı dışında çölde safari ve çadırlarda çay keyfi de yapabilirsiniz.

 

Sharm El Sheikh'den Kareler

  • Rixos Sharm El Sheikh
  • Rixos Sharm El Sheikh
  • Rixos Sharm El Sheikh
  • Rixos Sharm El Sheikh
 
Yükleniyor